Alpy - poznávací zájezdy, pobyty s výlety

Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

hooce

- lanovky na výlety v ceně

Tento pohodový zájezd Vám zpříjemní „Alpbachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Alpbachtal zdarma. Navštívíte vrcholy s krásnými vyhlídkami na okolní horské skupiny, také jezero Achensee, které je romanticky obehnáno vysokými horami a cestou zajímavý zámek Herrenchiemsee, který je situován na ostrově v největším bavorském jezeře a obklopen parkem vybízejícím k pěkné procházce.


 

Program zájezdu

1.den (čt): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. CHIEMSEE – největší jezero Bavorska obklopené z jihu malebnou alpskou scenérií. Vyhlídková plavba na ostrov k zámku HERRENCHIEMSEE. Zámek leží na ostrově, který v roce 1873 koupil Ludvík II. se záměrem zde vybudovat repliku Versailles. Projekt nebyl dokončen, ale přesto na ostrově můžete obdivovat fontány v zahradách zámku a velkolepou centrální část zámku. Dojezd na ubytování.
2.den (pá): NIEDERAU – výjezd lanovkou MARKBACHJOCHBAHN ke stejnojmenné chatě a pěší okruh kolem vrcholu Roßkopf s krásnými panoramaty okolních horských skupin a vrcholů. Odpoledne prohlídka městečka KUFSTEIN – turistické a lázeňské středisko, nad kterým se efektně vypíná pevnost Feste Kufstein. V centru můžeme vidět gotický kostel sv. Víta, kapli Nejsvětější Trojice aj.
3.den (so): ALPBACH – výjezd lanovkou k chatě HORNBODEN a pěší výlet malebnou panoramatickou cestou pod vrcholy WIEDERSBEGERHORN a STANDKOPF, výhledy na množství horských skupin a též na Zillertálské Alpy . Vyhlídkovou cestou zpět k lanovce. Odpoledne procházka u jezera ACHENSEE obklopeného pohořím Rofan na jedné straně a horským pásmem Karwendel na straně druhé.
4.den (ne): Výjezd lanovkou z Reithu pod vrchol REITHER KOGEL. Krátký pěší okruh nebo možnost dojít na vyhlídkový vrchol Reither Kogel s panoramatickými výhledy přes údolí Innu na protější velikány skupiny Rofan. Při špatném počasí procházka romantickou soutěskou TIEFENBACHKLAMM. Odpoledne odjezd do Čech. Příjezd ve večerních hodinách.
Číslo záj.TermínCena při včasném přihlášení do 15.2. pro stálé klienty Cena při včasném přihlášení do 15.2. pro nové klienty Poznámka 
464-0113.6.-16.6.20247 990,-8 190,-Nástup též Plzeň.rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 3x ubytování v hotelu a depandanci (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x polopenzi
  • Albachtalskou kartu, která zahrnuje bezplatné použití lanovek.
  • průvodce

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: : 180 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: : 1500 Kč)

Slevy

  • pobytovou taxu cca 3,5 € / os. / den, splatná na místě

Zajímavosti

Achensee: Kouzlo zimy není omezeno jen na sjezdové lyžování. Při běhu na lyžích, sáňkování, při ...

Alpbach: Pro ty, kteří hledají lyžařské středisko s šarmem a okouzlující atmosférou, je Alpbach jako ...

Reith im Alpbachtal:

Zillertal: Zillertalské údolí je nejvýznamnější lyžařskou oblastí v Rakousku. Pět zillertalských středisek, ...

Fotografie

hooce

Zájezdy - Alpy

Zájezdy pořádá:
CK Mayer + Crocus,
Podolská 33, 147 00, Praha 4
Lidická 35, 150 00, Praha 5
tel: 241 432 483
fax: 241 432 027
www.ckmayer.cz
www.poznavaci-zajezdy.cz